טיפולים הוליסטיים

במסגרת עבודתי עם מטופלים אני משתמשת במגוון שיטות ומתאימה אותן למטופל ולסוג הטיפול שהוא צריך.

מטרת הטיפול היא לאפשר למטופל ליצור כלים מעשיים להתמודדות עם קשיים, להרגיש בריא ושלם, לגדול ולצמוח במקומות שמהווים עבורו קושי וחסם בין אם הם נפשיים או פיזיים.

האמונה והקו שמנחים אותי הם שבכל אדם קיימים כל הכלים שהוא צריך בכדי ליהנות ממסע החיים שלו ולהגשים את ייעודו.

הטיפול מחולק לאבחון המתבצע על ידי תשאול ואבחון ביורגונומי שהיא שיטה הבודקת את המצב האנרגטי על ידי עפעוף. לאחר האבחון מתבצע בדרך כלל טיפול בגוף ובעקבותיו ובהתאם למצב המטופל, נוצר תהליך טיפולי בן כמה מפגשים המשלב בהתאם טכניקות של דמיון מודרך, תקשורת עם התת–מודע, התאמת תזונה ופרחי באך.

 

 

ביואנרגיה

ביואנרגיה הינה שיטת טיפול המבוססת על מחקריו של וילהלם רייך הרואה באורגון יחידת האנרגיה הבסיסית ממנה מורכבים החיים.השיטה עובדת באמצעות מגע וטיפול במערכות הגוף השונות (עצמות,עיכול, הדם וכו') ויוצרת איזון והרמוניה בגוף,בנפש וברוח.

 

ביורגונומי

טכניקת אבחון, טיפול וריפוי שגילה ופיתח רפי רוזן ז"ל  המבוססת על בדיקה של הרמה האנרגטית דרך העפעפיים.

באמצעות השיטה ניתן לאבחן מחלות,פצעים, טראומות עד רמת התא ולטפל בהם ברבדים האנרגטיים העמוקים ביותר.

כמו כן משמשת השיטה לבדיקת התאמה אנרגטית בין האדם לסביבתו (האם האוכל שהוא אוכל מתאים לו,האם המקום שהוא גר בו מתאים לו וכו').

השיטה מאפשרת בין השאר לפתוח מקומות סגורים אנרגטית ולהופכם לבריאים ולזורמים יותר.

השיטות הללו (ביורגונומי וביואנרגיה) משלימות זו את זו ומשלבות הן טיפול בגוף והן ברוח.

 

רייקי

ריי- אנרגיית החיים האוניברסאלית.

קי- אנרגיית החיים בתוך הגוף שלנו.
מעצם פירוש המילים הללו אנו מבינים שאנרגית החיים נמצאת בכל מקום ובכל דבר מסביבנו ובתוכנו.

רייקי היא שיטת ריפוי טבעי בת 3000 שנה שמקורה בטיבט. השיטה נועדה להניע את אנרגיית החיים בתוכנו וע"י כך ליצור ולהביא לאיזון את המערכות שלנו: להרגיע ולחזק את הגוף ואת הנפש, לשפר את מערכות היחסים, ועוד.

הרייקי עובד על שתי מערכות עיקריות:

הגוף הפיזי – המערכת האנדוקרינית אותה ניתן לראות.

הגוף האנרגטי – המערכת האנרגטית שלנו הבנויה מצ'אקרות אותה ניתן לחוש.

שני אלה יוצרים ביחד את הגוף השלם.

 

איזון גוף נפש

מכלול שיטות וכלים הכוללים בין השאר שיחה, תקשורת עם התת-מודע, עבודה עם החלקים השונים באישיות, שינוי הרגלים, שחרור ממשקעים וחסימות נפשיות, שיפור תפקוד המערכות הפנימיות במיוחד מערכת העצבים, מערכת החיסון והמערכת ההורמונאלית מתוך שאיפה לפעול בחיים מתוך חופש הבחירה ומתוך הקשבה לקול הפנימי.

הטיפול הנפשי הינו הזמנה למסע מרתק של האדם אל עצמו, אל תוך עולמו הרגשי, התבוני והרוחני דרך מפגש עם עצמו.

בנוסף לשיטות המפורטות כאן שהן הבסיס לכל טיפול  ישנן שיטות טיפול נוספות שבהן אני משתמשת לפי הצורך: הילינג, שחזור גלגולים, פרחי באך, תזונה נכונה, תקשרות מקרבת, דמיון מודרך ועוד.

 

טיפול וליווי הוליסטי לחיות מחמד ובעליהם

כמי שחיה עם בעלי חיים עוד כשהייתי בבטן של אמא שלי ועד היום ,חוויתי את התקשורת היוצאת הדופן עם בע"ח מתוך ראייה והקשבה טוטאלית לשפה שלא נאמרת במילים.את הידע הזה אני מביאה איתי לכל מפגש עם בע"ח.

אחד הדברים המרכזיים שאני מתמקדת בו בטיפול הוא בנושא הפרידה מבעל החיים ,נושא שבעיני ראוי לקבל יותר מקום.

למדתי שאפשר גם אחרת -שתהליך הפרידה יכול להיות רך ומקבל ויקרה מתוך מקום של שחרור אמיתי ,אמונה ואהבה .

מה קורה בטיפול ?  ייעוץ וליווי לאורך כל התהליך,טיפול מותאם בבע"ח ובעליו ,קבלת כלים איך להתמודד עם המצב .ובמידת הצורך שיתוף פעולה עם וטרינר מומחה.

דמיון מודרך

טכניקה המחברת את המטופל לכוחות העצומים של התת מודע ומאפשרת לו לקבל תובנות,ריפוי ומסרים מעולמו הפנימי :עולמה של הנפש ששפתה היא שפת הדימויים,הצבעים והויזואליות. דמיון מודרך הוא אמצעי חזק ביותר לצורך צמיחה אישית, שינוי הרגלי חיים ובניית אורח חיים בריא.

פרחי באך

שיטה המבוססת על תגליותיו של ד"ר אדוארד באך כי בפרחים יש חומרים שמיצויים מרפא מחלות. כל מטופל עובר אבחון ומקבל בהתאם פורמולה המורכבת מתמצית אחת או יותר של פרחי באך .את הפורמולה לוקחים בד"כ למשך כמה ימים או שבועות בהתאם למצב.

פרחי באך משמשים בין היתר לטיפול במצבים כגון: לחץ, חוסר ריכוז ודיכאון.