מידע על צמח הפטרוזיליה

הפטרוזיליה היא מקור עשיר למינרלים בהם: אשלגן, יוד, סידן, זרחן, ברזל, מגנזיום וויטמינים כגון: B,A-קומפלקס, C, E וחומצה פולית.

ברפואה העממית מקובל להשתמש בפטרוזיליה לטיפול בזיהומים שונים כגון דלקות בדרכי השתן ואבנים בכליות, על ידי הכנת חליטה מעלי וגבעולי הפטרוזיליה ושתייתה. כמו כן עוזרת הפטרוזיליה בטיהור מערכת כלי הדם. פתרון פשוט לריח רע הנודף מהפה הוא לעיסת פטרוזיליה.

 

קישור למאמר על תכונותיה הרפואיות של הפטרוזיליה:

http://www.medportal.co.il/PageDisplay.asp?Artnum=496

 

משמעות הפטרוזיליה בביורגונומי:

הפטרוזיליה היא צמח שמרכז אליו אנרגיה רבה ביותר, לכן מומלץ לפזר זרעי פטרוזיליה ברחבי הבית. אפשר לגדל פטרוזיליה בעציץ ובייחוד לשים שקיות או קערות עם זרעי פטרוזיליה בקרבתנו – בכיס, בתיק, ברכב, מתחת לכרית ובקרבת מכשירי חשמל פולטי קרינה (שגורמים לווקום אנרגטי), כמו טלוויזיה, מחשב, מקרר וכו'. פעולה זאת תחזק מאוד את השדה האנרגטי שמסביבנו.

רפי רוזן ז"ל (מגלה שיטת הביורגונומי) בדק ומצא שהפטרוזיליה מקרינה קווי אנרגיה רבים בדומה לבני האדם. הוא הסיק שאפשר למדוד את האינטליגנציה הרגשית של האדם לפי כמות קרני האנרגיה שיוצאות ממנו: ככל שיש יותר קרניים מסביב לראש האדם הרי שמדובר באדם בעל אינטליגנציה רגשית גבוהה ואנרגיה זורמת (האנרגיה שזורמת היא אנרגיית אורגון = אנרגית החיים).

למעשה אפשר לבדוק גם בעלי חיים בשיטה זו, למשל כלב מסוג לברדור ידוע ככלב חכם בעל אינטליגנציה רגשית גבוהה ובאמת בבדיקה בביורגונומי נמצא שיש לו מספר קווי אנרגיה דומים לאדם ולזרעי הפטרוזיליה.

במקביל לגילוייו של רפי רוזן ז"ל, יצא באותו הזמן מחקר באנגליה שמצא כי המבנה הגנטי של הפטרוזיליה לא דומה לשום מבנה גנטי של צמח אחר, ולפי אחת התיאוריות זרעי הפטרוזיליה הגיעו לכדור הארץ בתוך מטאוריטים.

פטרוזיליה היא הצמח האנרגטי ביותר שידוע לנו עליו, ומכאן תכונותיו הרפואיות, האנרגטיות והמועילות כל כך, לנו ולסביבתנו.

 


<< חזרה למאמרים