עיסוי הוליסטי

עיסוי הוליסטי הוא חגיגה אמיתית לגוף ולנפש.

כמו כל שיטת עיסוי, הוא מטפל במתחים המצטברים בשרירים ונותן רגיעה פיזית ותחושה טובה ,אולם בנוסף לעיסוי רפואי-פיזי, העיסוי ההוליסטי נותן גם ריפוי לנפש.

עיסוי הוליסטי נותן למטופל את המרחב להתבטא דרך הגוף והוא יכול להיות ער לצרכים שמתעוררים במהלך העיסוי, כמו כאב שעולה ברמה הפיזית או הנפשית .

עיסוי  הוליסטי ,כמו כל טיפול הוליסטי אחר מתייחס לגוף ולנפש כיחידה אחת. הקשבה לגוף וטיפול במתחים הפיזיים, ישפרו את התפקוד הנפשי והמנטאלי של המטופל  ויעזרו למנוע הופעת מחלות ובעיות פיזיות כך שמעגל החיים שלנו יישאר חיוני,פתוח וזורם.

עיסוי הוליסטי- תחזוקת הגוף

כאשר אנחנו מכניסים את העיסוי ההוליסטי ללוח הזמנים שלנו אנחנו תורמים לחיזוק הגוף,המערכת החיסונית והנפש שלנו ומונעים מראש הצטברות של בעיות שעלולות להתפרץ כמחלה, עוד בטרם המחלה מתחילה לנבוט.

מתן המענה למתחים שמצטברים בגוף מאפשר למטופל להרגיש טוב עם הגוף שלו,להירגע ולהרגיש  באנרגיות מחודשות וחיוניות.

בחיים המודרניים, כאשר אנו חשופים למתח ברמה היומיומית, מומלץ להכניס את מסגרת העיסוי ללוח הזמנים שלנו.כאשר כבר נוצר בגוף חולי, מערכת הרפואה הקונוונציונלית יכולה לתת מענה לבעיה פיזית קיימת. אולם מטופלים רבים עלולים לחוות קשיים בהחלמה או מהופעתה של אותה הבעיה ללא החלמה מלאה. טיפול המתבסס על תרופות ייתן מענה מידי (כמובן שלא מומלץ להימנע מטיפול רפואי נאות) אך בנוסף, אם אנחנו מבקשים לתת מענה ארוך טווח, למצוא את מקורות הבעיה וכן, לתת למטופל את הרגיעה המתבקשת שתזרז ותשלים את תהליך ההחלמה,עיסוי הוליסטי בהחלט יעזור.

איך עובד העיסוי הוליסטי?

בהתאם לצורך המשתנה ניתן להתאים את הטיפול הספציפי לצורך ולרצון המטופל. העיסוי משלב בין לחיצות ,עיסוי רקמות עמוק, שמנים,רייקי,הילינג,ביו אנרגיה ועוד.


<< חזרה למאמרים